Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Garmin 010-02980-02
Smartwatch-ul Garmin Venu X1 cu spate din titan argintiu primește o recenzie pozitivă pentru precizie și tehnologie de top. Dispozitivul este apreciat pentru exactitatea măsurătorilor. Curea ComfortFit în nailon oferă confort în purtare zilnică.
Utilizatorii au apreciat:
- Precizie ridicată în măsurători
- Tehnologie Garmin de top
- Design premium cu spate din titan
- Curea ComfortFit confortabilă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Garmin |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 50.8 mm |
| Stil display | Dreptunghi |
| Tip baterie | Litiu-Ion |
| Autonomie | 192 h 264 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS Andoid |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi ANT+ |
| Functii | Comanda vocala Cronometru Calendar Temporizator Vreme Calorii arse Lanterna LED Garmin Pay Localizare telefon Cautare ceas VIzualizare mesaje si efectuare apeluri Ora de vara automata Alarma, mementouri Notificari inteligente Stocare muzica Avertizare ritm cardiac anormal Meditatie Antrenamente sport Functii Golf Functii de alergare Saturatie oxigen Functii exterioare Functii de ciclism Functii pentru inot Comenzi muzica Bursa |
| Tehnologie | Smart |
| Aplicatii | Garmin Connect GARMIN PAY |
| Grosime carcasa | 7.9 mm |
| Stil | Casual Sport |
| Incarcator inclus | Nu |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare menstra Monitorizare nivel stres Monitorizare temperatura corporala |
| Rezistenta la apa | 5 atm |
| Senzori | GPS Lumina ambientala GLONASS Giroscop Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 41 x 46 |
| Material curea/bratara | Nylon |
| Culoare curea/bratara | Negru |
| Material carcasa | Titan Polimer |
| Culoare carcasa | Negru |
| Latime curea/bratara | 24 mm |
| Greutate | 40 g |
| Continut pachet | 1 x Cablu de incarcare 1 x Smartwatch 1 x Documentatie |
Verifică stocul pe eMAG »