Smartwatch Maxcom - FW56 CARBON PRO Gold
| Specificații | |
| Stil display | Dreptunghi |
| Display | Digital |
| Dimensiune display | 1.85 mm |
| Lungime bratara | 235 mm |
| Latime curea/bratara | 20 mm |
| Brand compatibil | Maxcom |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
| Culoare carcasa | Auriu |
| Culoare curea/bratara | Rose Gold |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Sistem de operare compatibil | iOS Andoid |
| Stil | Casual Sport |
| Grosime carcasa | 11.6 mm |
| Dimensiune carcasa (mm) | 37.8 x 46.3 |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Brand | Maxcom |
| Capacitate baterie | 260 mAh |
| Activitate monitorizata | Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare menstra |
| Functii | Pedometru Puls Tensiune arteriala Somn Oxigen in sange |
| Senzori | Pedometru Pulsoximetru |
| Tehnologie | Smart |
Mai multe detalii »
