| Specificații | |
| Brand | MyKi |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Display | Digital |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune display | 1.4 inch |
| Stil display | Patrat |
| Tip baterie | Li-polimer |
| Capacitate baterie | 800 mAh |
| Autonomie | 55 h |
| Sistem de operare compatibil | iOS | Android |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Functii | Rezistent la apa |
| Tehnologie | Smart |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Grosime carcasa | 16.3 mm |
| Ambalaj | Da |
| Informatii suplimentare | IP67 |
| Stil | Casual |
| Activitate monitorizata | GPS |
| Rezistenta la apa | 1 bar |
| Senzori | GPS |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Negru / Verde |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare carcasa | Negru/Verde |
| Greutate | 55 g |
| Continut pachet | Smartwatch |
Verifică stocul pe eMAG »