Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Samsung SM-L505FZWAEUE
Ceasul inteligent Samsung Galaxy Watch8 Classic 46mm impresionează prin materiale premium cu curele și bezel de calitate înaltă, dar autonomia bateriei de maxim 36 de ore nu justifică prețul investit și dezamăgește utilizatorii.
Utilizatorii au apreciat:
- Materiale premium, curele și bezele de calitate înaltă
- Design premium și finisaj top quality
- Bezel rotativ ușor de utilizat
- Încărcare relativ rapidă, 60-100% în 30 minute
- Funcții smartwatch complete
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Autonomie baterie foarte slabă, maxim 36 de ore la utilizare normală
- Nu justifică prețul pentru capacitate baterie atât de limitată
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip SIM | eSIM |
| Tip incarcare | Wireless |
| Capacitate memorie RAM | 2 GB |
| Capacitate stocare | 64 GB |
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 1.34 inch |
| Stil display | Rotund |
| Capacitate baterie | 445 mAh |
| Sistem de operare compatibil | Android |
| Sistem de operare | Wear OS by Samsung |
| Conectivitate | Wi-Fi NFC Bluetooth 5.3 |
| Functii | Incarcare rapida Difuzor |
| Tehnologie | Smart |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Stil | Casual |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Monitorizare ritm cardiac |
| Rezistenta la apa | 5 atm |
| Senzori | Temperatura Lumina ambientala Giroscop Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 46 mm |
| Material curea/bratara | Silicon |
| Culoare curea/bratara | Alb |
| Material carcasa | Aluminiu |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Greutate | 63.5 g |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Verifică stocul pe eMAG »