Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Xiaomi BHR07VWGL
Smartwatch-ul Xiaomi Watch S4 41mm Sunset Gold primește recenzii pozitive pentru design și performanță. Utilizatorii apreciază stilul elegant și fashionable, meniu responsive, luminozitate crescută în soare pentru citire ușoară, construcție impecabilă și display AMOLED cu culori vibrante. Monitorizare cardiaca de înaltă precizie.
Utilizatorii au apreciat:
- Design fashionable și elegant
- Meniu fluid și responsiv
- Luminozitate crescută în soare
- Construcție impecabilă și solidă
- Display AMOLED cu culori vibrante și vii
- Ușor și confortabil de purtat
- Cureaua ușor de ajustat
- Detaliu diamant la butonul scroll
- Monitorizare cardiaca extrem de precisă
- Conexiune ușoară la iOS fără probleme
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Xiaomi |
| Brand compatibil | Universal |
| Model compatibil | Universal |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Display | Digital |
| Tip display | AMOLED |
| Dimensiune display | 1.32 inch |
| Stil display | Rotund |
| Capacitate baterie | 320 mAh |
| Autonomie | 192 h |
| Sistem de operare compatibil | Android iOS |
| Conectivitate | Bluethooth |
| Functii | Rezistent la apa Vreme Microfon Moduri sport Exercitii respiratie Oxigen din Sange |
| Tehnologie | Smart |
| Sistem inchidere | Sistem metalic |
| Grosime carcasa | 9.5 mm |
| Stil | Casual |
| Incarcator inclus | Nu |
| Activitate monitorizata | Pasi Distanta parcursa Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac Monitorizare nivel stres |
| Rezistenta la apa | 5 atm |
| Senzori | Temperatura Barometru Lumina ambientala Giroscop Ritm cardiac Accelerometru |
| Dimensiune carcasa (mm) | 41.2 x 41.2 |
| Material curea/bratara | Metal |
| Culoare curea/bratara | Auriu |
| Culoare carcasa | Auriu |
| Greutate | 32 g |
| Continut pachet | 1 x Smartwatch |
Vezi oferta »