Părerile cumpărătorilor despre Smartwatch Xiaomi BHR7210GL
Xiaomi Watch 2 Pro LTE Silver este un smartwatch full Android cu Wear OS, NFC, eSIM și design premium cu curea de piele. Utilizatorii îl laudă pentru funcționalitatea completă independentă de telefon, plăți Google Wallet, apeluri și chiar navigare YouTube. Autonomia este de 2-3 zile cu eSIM activat. Este considerat cel mai complet smartwatch Android la prețul său.
Utilizatorii au apreciat:
- Wear OS complet, magazin Play
- NFC și plăți Google Wallet funcționale
- Suport eSIM / number-share (Orange, Digi, Vodafone)
- Design elegant, curea piele premium
- Analiză compoziție corporală detaliată
- Autonomie 2-3 zile cu eSIM
- Încărcare rapidă
- Difuzor și microfon excelente
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Autonomie doar 2 zile cu eSIM
- Compatibilitate iPhone limitată
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand compatibil | Universal |
| Brand | Xiaomi |
| Tip incarcare | Magnetic |
| Tip SIM | eSIM |
| Capacitate memorie RAM | 2 GB |
| Capacitate stocare | 32 GB |
| Tip display | AMOLED |
| Stil display | Rotund |
| Dimensiune display | 1.43 inch |
| Display | Digital |
| Capacitate baterie | 495 mAh |
| Autonomie | 55 h |
| Sistem de operare compatibil | Android |
| Conectivitate | Bluetooth WiFi |
| Functii | GPS GLONASS Galileo Beidou QZSS |
| Tehnologie | Smart |
| Activitate monitorizata | Pasi Calitatea somnului Monitorizare ritm cardiac |
| Stil | Casual |
| Grosime carcasa | 11.8 mm |
| Sistem inchidere | Catarama |
| Rezistenta la apa | 5 bar |
| Senzori | Barometru Accelerometru Lumina ambientala Giroscop Ritm cardiac |
| Lungime bratara | 205 mm |
| Greutate | 54.5 g |
| Culoare carcasa | Argintiu |
| Culoare curea/bratara | Maro |
| Material curea/bratara | Piele ecologica |
| Dimensiune carcasa (mm) | 47.6 x 45.9 mm |
| Continut pachet | Smartwatch |
Verifică stocul pe eMAG »