| Specificații | |
| Brand | Sencor |
| Tip proiectie | Nu |
| Functii | Mod 12/24 de ore, ceas cu alarma repetata |
| Indici afisaj | Digital |
| Lumina de fundal | Da |
| Zone informatie meteo | Local |
| Pictograma prognoza meteo | Da |
| Afisaj umiditate | Interior / Exterior |
| Afisaj temperatura | Interior / Exterior |
| Proiectie | Nu |
| Informatii meteorologice | Temperatura Umiditate |
| Prognoza | 12 - 24 |
| Montare pe perete | Nu |
| Limba meniu | engleza |
| Numar maxim de senzori | 3 |
| Radio Clock | Da |
| Raza operare | 30 m |
| Greutate | 330 g |
| Dimensiuni | 185 x 140 x 30 mm |
| Culoare proiectie | Nu |
| Culoare | Alb |
Verifică stocul pe eMAG »
