Sursa PC ASUS - AP-850G
| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Putere sursa (W) | 850 W |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Caracteristici speciale | PFC Activ Certificare 80 PLUS GOLD |
| Conectori | 1 x 20+4 Pin ATX 3 x Molex 5 x SATA 2 x 4+4 Pin CPU 3 x PCI-E 8-pin 1 x 16 Pin PCI-E |
| Sursa modulara | Da |
| Altele | Protectii OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 150 x 86 mm |
| Format | ATX |
| Culoare | Alb Negru |
| Greutate | 1.502 Kg |
Mai multe detalii »
