Sursa PC Gigabyte - GP-UD1600PM PG5
| Specificații | |
| Brand | Gigabyte |
| Putere sursa (W) | 1600 W |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Alimentare | 100 - 240 V AC |
| Caracteristici speciale | PFC Activ Certificare 80 PLUS Platinum ATX 3.1 |
| Conectori | 1 x 20+4 Pin ATX 16 x SATA 6 x Molex 8 x 6+2 Pin PCI-E 2 x Floppy 2 x 4+4 Pin CPU 2 x 16 Pin PCI-E 12VHPWR 2 x 16 Pin la 8-pin PCI-E x 2 |
| Sursa modulara | Da |
| Altele | Protectii: OVP/OPP/SCP/UVP/OCP/OTP |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 190 x 86 mm |
| Format | ATX |
| Culoare | Negru |
| Rail | +12V |
Mai multe detalii »
