
Părerile cumpărătorilor despre Sursă PC Inter-Tech SP-550W
Sursa HiPower SP-550 550W primește critici severe de la doi cumpărători pentru o defecțiune critică: conector PCI-E 6+2 anunțat în spec, dar cu doar 6 pini funcționali. Incompatibil cu plăci video modern (RTX 4060+). Descrierea eMAG este misleadă.
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Conector PCI-E 6+2 anunțat, dar doar 6 pini funcționali - incompatibil cu GPU-uri de 8 pini (RTX 4060+)
- Descriere eMAG misleadă, cauza de nemulțumire pentru doi cumpărători
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | Inter-Tech |
| Putere sursa (W) | 550 W |
| Alimentare | 115 - 230 V |
| Conectori | 4 x Molex 4 x SATA 1 x Floppy 1 x 24 pin ATX 1 x 4+4 Pin CPU 1 x 6+2 pin PCI-E |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Sursa modulara | Nu |
| Altele | OVP/OPP/SCP |
| Format | ATX |
| Rail | 12V |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 140 x 86 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 1.14 Kg |
Mai multe detalii »