| Specificații | |
| Brand | Thermaltake |
| Putere sursa (W) | 850 W |
| Alimentare | 100 - 240 V |
| Conectori | 1 x 24 pin ATX 12 x SATA 4 x 6+2 Pin PCI-E 4 x Molex 1 x Floppy 2 x 4+4 Pin CPU 1 x 16 Pin PCI-E |
| Caracteristici speciale | PFC Activ Certificare 80 PLUS GOLD |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Sursa modulara | Da |
| Altele | Protectii: OCP/OVP/UVP/SCP/OPP |
| Format | ATX |
| Rail | 12V |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 86 x 160 mm |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 1.69 Kg |
Verifică stocul pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 cu
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 vs Great Wall GW-M1200
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 vs DeepCool R-PXC00G-FC0W-EU
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 vs Segotep GP1250G
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 vs ASUS ROG-STRIX-1200G-AURA-GAMING
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-4 vs Seasonic FOCUS GX-1000 (SSR-1000FX)