| Specificații | |
| Brand | Thermaltake |
| Alimentare | 100 - 240 V |
| Putere sursa (W) | 850 W |
| Conectori | 1 x 20+4 Pin ATX 4 x Molex 9 x SATA 1 x Floppy 1 x 4+4 Pin ATX/EPS 4 x 6+2 PCI-E |
| Caracteristici speciale | 80 PLUS GOLD OCP OTP OVP SCP UVP PFC Activ OPP |
| Sursa modulara | Da |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Rail | +12V |
| Format | ATX |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 86 x 160 |
Vezi pe eMAG »
Produse similare la preț apropiat
Compară Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W cu
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W vs Seasonic FOCUS GX-1000 (SSR-1000FX)
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W vs CORSAIR CP-9020201-EU
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W vs CORSAIR CP-9020250-EU
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W vs CORSAIR CP-9020257-EU
Thermaltake PS-TPD-0850FNFAGE-W vs Super Flower SF-850F14TG-V2