
Părerile cumpărătorilor despre Sursă PC Thermaltake TPD-0750FNFAGE-1
Sursa Thermaltake Toughpower GF1 750W 80+ Gold Fully Modular primește o recomandare pentru conformitate cu specificații și stabilitate electrică. Utilizatorul raportează că parametrii măsurați sunt conform declarațiilor, iar cablurile AWG16 previn căderi de tensiune pe care le-a experimentat cu surse anterioare. Cablurile sunt rigide, dar aceasta este normal la AWG16.
Utilizatorii au apreciat:
- Parametrii conform specificații
- Cabluri AWG16 (fără căderi de tensiune)
- Certificare 80+ Gold
- Conectori fully modular
- Stabilitate electrică
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Prețul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Thermaltake |
| Alimentare | 100 - 240 V / 50 - 60Hz |
| Putere sursa (W) | 750 W |
| Conectori | 1 x 24 Pin 4 x 6+2 Pin PCI-E 9 x SATA 4 x 4 Pin 1 x 4+4 Pin CPU 1 x Floppy |
| Caracteristici speciale | 80 PLUS GOLD OCP OTP UVP PFC Activ OVP SCP OPP |
| Rail | Single rail (62.5A) |
| Sursa modulara | Da |
| Numar ventilatoare | 1 |
| Format | ATX |
| Dimensiuni (W x H x D mm) | 150 x 86 x 160 |
| Greutate (g) | 2.73 |
Prețul pe eMAG »