
| Specificații | |
| Brand | Huawei |
| Putere consumata (W) | 32.6 - 41.7 W |
| Alimentare | 100 - 240 V |
| Porturi | 24 x 10/100/1000 |
| Management | WEB |
| Standarde | SFP+ 10GbE |
| Uplink | 4 x SFP+ 10GE |
| Altele | IP20 |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Dimensiune | 442 x 220 x 43.6 mm |
Verifică stocul »

| Specificații | |
| Brand | Huawei |
| Putere consumata (W) | 32.6 - 41.7 W |
| Alimentare | 100 - 240 V |
| Porturi | 24 x 10/100/1000 |
| Management | WEB |
| Standarde | SFP+ 10GbE |
| Uplink | 4 x SFP+ 10GE |
| Altele | IP20 |
| Greutate | 2.9 Kg |
| Dimensiune | 442 x 220 x 43.6 mm |