| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Alimentare | 12 V / 1 A |
| Porturi | 5 x 2.5 Gbps |
| Functii LED | Activity/Link |
| Standarde | IEEE802.3ab IEEE802.3u IEEE802.3x Flow Control IEEE802.3az |
| Rata de transfer (MB/s) | 10/100/1000/2500 mbps |
| Tabela de adrese MAC | 16K |
| Temperatura de functionare (C) | 0 ~ 40℃ |
| Umiditate | 10% ~ 90% RH, fara condensare |
| Greutate | 230 g |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 121 x 75 x 26 |
| Continut pachet | 1 x Adaptor alimentare 1 x Switch |
Verifică stocul pe eMAG »