| Specificații | |
| Brand | ASUS |
| Tip | Gaming |
| Interfata tastatura | Wireless |
| Tehnologie | Wireless |
| Tastatura iluminata | RGB |
| Taste programabile/Hotkeys | Tasta FN |
| Altele | USB 2.0 BLUETOOTH 5 Armoury Crate RF 2.4GHz |
| Tastatura | Mecanica |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune | 327 x 127 x 38 mm |
| Greutate | 968 g |
| Continut pachet | 1 x Tastatura Gaming |
Vezi pe eMAG »