| Specificații | |
| Brand | HAVIT |
| Tip | Gaming |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Cu fir |
| Numar taste | 61 |
| Tastatura iluminata | RGB |
| Kit | Nu |
| Altele | Anti-Ghosting Lungime cablu 1.5 m Switch-uri RED |
| Culoare | Mov |
| Greutate | 529 g |
| Dimensiune (mm) | 292 x 102 x 41 mm |
| Continut pachet | 1 x Tastatura Gaming |
Prețul pe eMAG »