| Specificații | |
| Brand | HAVIT |
| Tip | Gaming |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Cu fir |
| Numar taste | 61 |
| Tastatura iluminata | RGB |
| Kit | Nu |
| Altele | Anti-Ghosting Lungime cablu 1.8 m Switch-uri RED |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 559 g |
| Dimensiune (mm) | 291 x 101 x 39 mm |
| Continut pachet | 1 x Tastatura Gaming |
Vezi oferta »