| Specificații | |
| Brand | WHITE SHARK |
| Tip | Gaming |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Cu fir |
| Kit | Nu |
| Tastatura iluminata | Da |
| Numar taste | 68 |
| Greutate | 470 g |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune (mm) | 311 x 102 x 38 mm |
| Continut pachet | 1 x Tastatura Gaming |
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | WHITE SHARK |
| Tip | Gaming |
| Interfata tastatura | USB |
| Tehnologie | Cu fir |
| Kit | Nu |
| Tastatura iluminata | Da |
| Numar taste | 68 |
| Greutate | 470 g |
| Culoare | Alb |
| Dimensiune (mm) | 311 x 102 x 38 mm |
| Continut pachet | 1 x Tastatura Gaming |