Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil HMD 1GF033CPH1L04
Telefonul HMD 2660 Flip 4G este văzut ca un dispozitiv simplu, cu aspect premium și sticlă dublă pe față. Are mufa USB-C, ecran cu rezoluție suficientă pentru diagonala sa și baterie detașabilă. Este recomandat persoanelor în vârstă sau celor care doresc o pauză de la internet. Nu vine cu încărcător în cutie, ci doar cu cablu. Unii utilizatori regretă că nu mai are sistemul de operare KAI OS, considerat mai util.
Utilizatorii au apreciat:
- Telefon simplu, cu aspect premium
- Sticlă dublă pe față
- Mufa USB-C
- Ecran cu rezoluție suficientă pentru diagonala sa
- Baterie detașabilă
- Recomandat pentru persoanele în vârstă sau pentru o pauză de la internet
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Nu vine cu încărcător în cutie, doar cu cablu
- Sistemul de operare ar putea fi mai bun
- Nu mai are KAI OS, considerat mai util
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | HMD |
| Tip telefon | Telefon pliabil |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Model procesor | Unisoc T107 |
| Memorie interna | 64 MB |
| Memorie RAM | 128 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Dimensiune ecran | 2.8 inch 1.77 inch |
| Functii display | QVGA |
| Rezolutie camera principala | 0.3 MP Standard |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Capacitate baterie | 1450 mAh |
| Sistem de operare | Series 30+ |
| Conectivitate | Bluetooth |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| SAR (W/kg) | Corp: 1.503 W/kg Cap: 1.137 W/kg |
| Numar camere | 1 |
| Blit | Da |
| Incarcator inclus | Nu |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 55 x 19 x 108 mm |
| Greutate | 136.4 g |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Manual utilizare |
Vezi pe eMAG »