
Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil Apple MTV03SX/A
iPhone 15 Pro în titan albastru de 128 GB îndeplinește așteptările cumpărătorilor privind fiabilitate și performanță. Modelul corespunde standardelor Apple pentru flagship-uri din 2024, confirmând calitate și stabilitate.
Utilizatorii au apreciat:
- Fiabilitate Apple confirmată
- Performanță corespunzătoare așteptărilor
- Design premium în titan albastru
- Capacitate stocare 128 GB
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor
Prețul actual »
| Specificații | |
| Brand | Apple |
| Tip telefon | Smartphone |
| Tip SIM | Nano SIM eSIM |
| Model procesor | Apple A17 Pro Bionic |
| Numar nuclee | 6 |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Dimensiune ecran | 6.1 inch |
| Tip display | OLED Super Retina XDR |
| Rezolutie (pixeli) | 2556 x 1179 |
| Functii display | Always-on display True tone Atingere haptica 2,000,000:1 contrast ratio 460 PPI Rata de reimprospatare la 120 Hz HDR display 1000 nits (typical), 1600 nits peak brightness(HDR), 2000 nits peak brightness (outdoor) Scala de culori P3 Dynamic Island Acoperire anti-amprenta, care respinge grasimi |
| Rezolutie camera principala | 12 MP Ultrawide 12 MP Telephoto 48 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 12 Mpx |
| Rezolutie video | HD Full HD 4K |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Sistem de operare | iOS |
| Versiune sistem operare | iOS 17 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC Incarcare wireless |
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Standard Wi-Fi | 802.11ax 2x2 |
| Porturi | USB Type C |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Caracteristici foto/video | Geotagging Panorama HDR Slow motion Time-lapse Mod portret Night mode Burst shot |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Senzori | Accelerometru Barometru Giroscop Recunoastere faciala Senzor de proximitate Senzor de lumina |
| SAR (W/kg) | Nici o informatie disponibila |
| An aparitie | 2023 |
| Altele | Scaner LiDAR |
| Protectie | Waterproof Dustproof |
| Blit | Da |
| Culoare | Albastru |
| Dimensiuni | 70.6 x 146.6 x 8.25 mm |
| Greutate | 187 g |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date |
Prețul actual »