Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil Huawei 51098KFN
Telefonul Huawei Pura 80 Pro cu 512GB și 12GB RAM oferă performanță rapidă și autonomie de o zi în utilizare tipică. Camera face poze clare chiar și seara, iar încărcarea foarte rapidă și culoarea roșie glazată impresionează utilizatorii.
Utilizatorii au apreciat:
- Performanță rapidă în navigare și aplicații
- Autonomie de o zi în utilizare normală
- Cameră cu calitate bună și performanță nocturnă
- Încărcare super rapidă
- Culoare roșie glazată atrăgătoare
- RAM și stocare generoase (12GB/512GB)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Limitări în disponibilitatea anumitor aplicații
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | Huawei |
| Tip telefon | Smartphone |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Numar nuclee | 8 |
| Memorie interna | 512 GB |
| Memorie RAM | 12 GB |
| Dimensiune ecran | 6.8 inch |
| Tip display | OLED |
| Rezolutie (pixeli) | 2848 x 1276 |
| Functii display | 460 PPI 1.07 miliarde de culori Adaptiv 120 Hz (1-120 Hz) |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide 40 MP Ultrawide 48 MP Telephoto |
| Rezolutie camera frontala | 13 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD 4K |
| Clasa eficienta energetica | Clasa C |
| Sistem de operare | EMUI |
| Versiune sistem operare | EMUI 15 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac/6 |
| Porturi | USB Type C |
| Tehnologie | 2G 4G 3G |
| Caracteristici foto/video | Panorama Slow motion Detectie zambet Time-lapse Mod portret Temporizator Night mode Burst shot |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Senzori | Barometru Giroscop Amprenta Busola Senzor de lumina Senzor gravitational |
| An aparitie | 2025 |
| Protectie | Dustproof Water-Resistant |
| RO-ALERT | Da |
| Numar camere | 3 |
| Blit | Da |
| Incarcator inclus | Nu |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 76.1 x 8.3 x 163 mm |
| Greutate | 219 g |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date Manual utilizare Cheie SIM |
Vezi oferta »
