Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil Allview H4JOIN
Telefonul mobil Allview H4 JOIN este un model basic cu taste fizice și sistem de operare Android. Oferă conectivitate WiFi, hotspot și acces la WhatsApp și Facebook. Ecranul de 2.8 inch afișează text considerat prea mic de unii utilizatori. Meniul este stufos și complicat pentru persoane în vârstă. Bateria oferă autonomie bună la utilizare normală. Este potrivit pentru utilizatori care preferă telefoane cu butoane dar doresc și funcționalități minime de smartphone.
Utilizatorii au apreciat:
- Conectivitate WiFi și hotspot
- Acces la WhatsApp și Facebook
- Autonomie bună a bateriei la utilizare normală
- Radio fără căști
- Lanternă
- Sistem de operare Android
- Preț accesibil
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Text prea mic pe ecranul de 2.8 inch
- Meniu stufos și complicat pentru persoane în vârstă
- Pictograme aranjate neintuitiv
- Apelare accidentală la 112
- Limitări în instalarea aplicațiilor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Allview |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Frecventa procesor | 1 GHz |
| Numar nuclee | 2 |
| Memorie interna | 512 MB |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Memorie RAM | 256 MB |
| Rezolutie (pixeli) | 320 x 240 |
| Tip display | LCD |
| Dimensiune ecran | 2.8 inch |
| Rezolutie camera principala | 3.2 MP Standard |
| Capacitate baterie | 1200 mAh |
| Versiune Bluetooth | 4.0 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi |
| Porturi | Jack 3.5 mm |
| Standard Wi-Fi | 802.11 b/g/n |
| Tehnologie | 2G 3G |
| RO-ALERT | Da |
| An aparitie | 2018 |
| SAR (W/kg) | Nici o informatie disponibila |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Numar camere | 1 |
| Blit | Da |
| Greutate | 98.8 g |
| Dimensiuni | 128.5 x 10.5 x 57 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Incarcator telefon |
Verifică stocul pe eMAG »