Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil CAT CS75-DAB-ROE-NN
Telefonul mobil Cat S75 este un model rugged cu 6GB RAM, 128GB stocare și conectivitate 5G. Principala caracteristică distinctivă este funcția de SMS prin satelit. Utilizatorii apreciază robustețea și rezistența la șocuri, însă unii raportează probleme cu camerele foto și bateria. Telefonul este considerat potrivit pentru condiții de lucru dificile, dar nu pentru drumeții îndelungate.
Utilizatorii au apreciat:
- Construcție robustă și rezistentă la șocuri
- Funcție utilă de SMS prin satelit
- Software integrat bine, fără lag-uri
- Autonomie decentă a bateriei după calibrare
- Rezistență la apă (IP68)
- Potrivit pentru condiții de lucru dificile
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme raportate cu camerele foto după utilizare
- Serviciile de garanție problematice menționate de unii utilizatori
- Bateria necesită calibrare inițială pentru raportare corectă
- Opțiuni limitate de organizare a folderelor
- Puțin cam scump pentru specificațiile oferite
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | CAT |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | MediaTek Dimensity 930 |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 6 GB |
| Functii display | 120 Hz FHD+ Corning Gorilla Glass Victus |
| Dimensiune ecran | 6.58 inch |
| Rezolutie camera principala | 2 MP Macro 8 MP Ultrawide 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Versiune sistem operare | Android 12 |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune Bluetooth | 5.1 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS Incarcare wireless |
| Standard Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Porturi | USB Type C |
| Tehnologie | 2G 4G 3G 5G |
| Protectie | Waterproof Dustproof Shockproof |
| Altele | Conexiune prin satelit - mesaje text bi-directionale + SOS |
| An aparitie | 2023 |
| SAR (W/kg) | Cap: 1.394 W/kg Corp: 1.494 W/kg |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Numar camere | 3 |
| Blit | Da |
| Greutate | 268 g |
| Dimensiuni | 80 x 11.9 x 11.9 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Telefon Cablu de date USB Type-C |
Vezi pe eMAG »