Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil Maxcom MM134 Black
Telefon mobil MaxCom MM134, telefon simplu (dumb phone) de bază. Este apreciat pentru simplitate, preț foarte redus, baterie care ține mult în standby (3-4 zile) și rezistență. Este criticat pentru calitatea slabă a sunetului în apeluri (interlocutorul nu aude bine), disponibil doar în limba engleză, radio care captează slab fără căști și lipsa funcției de speaker. Este recomandat în special pentru persoanele în vârstă care au nevoie doar de apeluri și mesaje.
Utilizatorii au apreciat:
- Preț foarte accesibil
- Bateria ține mult în standby (3-4 zile)
- Rezistent
- Potrivit pentru persoane în vârstă
- Simplu de folosit
- Meniu simplu, ca pe telefoanele vechi
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Interlocutorul nu aude prea bine în apeluri
- Disponibil doar în limba engleză
- Radio-ul captează slab fără căști
- Nu are funcția de speaker
- Soneria este slabă (raportat de un utilizator)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Maxcom |
| Tip SIM | Mini SiM |
| Tip telefon | Telefon clasic |
| Slot card memorie | MicroSD |
| Memorie RAM | 0 MB |
| Memorie interna | 32 MB |
| Functii display | QVGA |
| Rezolutie (pixeli) | 128 x 160 |
| Dimensiune ecran | 1.77 inch |
| Rezolutie camera principala | 0.08 MP Standard |
| Capacitate baterie | 600 mAh |
| Porturi | Jack 3.5 mm microUSB |
| Tehnologie | 2G |
| RO-ALERT | Da |
| Altele | Lanterna Radio FM Calculator |
| SAR (W/kg) | 0.586 0.564 |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Numar camere | 1 |
| Blit | Nu |
| Greutate | 60 g |
| Dimensiuni | 52 x 13 x 111 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Telefon Incarcator telefon |
Vezi pe eMAG »