Părerile cumpărătorilor despre Telefon mobil tecno SPARK 20C 128/8 BLACK
Telefonul Tecno Spark 20C vine cu pachet complet incluzând folie protectoare pre-aplicată, husă și încărcător. Un utilizator a observat compatibilitate DIGI doar în slot-ul 2.
Utilizatorii au apreciat:
- Folie protectoare pre-aplicată
- Husă și încărcător în cutie
- Performanță conform specificațiilor
- Pachet complet de accesorii
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Cardul DIGI funcționează doar în slot 2
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Brand | tecno |
| Tip SIM | Nano SIM |
| Tip telefon | Smartphone |
| Frecventa procesor | 2.2 GHz |
| Numar nuclee | 8 |
| Model procesor | ARM Cortex-A53 |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Memorie interna | 128 GB |
| Slot card memorie | MicroSDXC |
| Functii display | 267 PPI 90 Hz |
| Rezolutie (pixeli) | 720 x 1612 |
| Tip display | LCD IPS |
| Dimensiune ecran | 6.6 inch |
| Rezolutie camera principala | 50 MP Wide |
| Rezolutie camera frontala | 8 Mpx |
| Rezolutie video | Full HD |
| Capacitate baterie | 5000 mAh |
| Versiune sistem operare | Android 13 |
| Sistem de operare | Android |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Conectivitate | Bluetooth Wi-Fi GPS NFC |
| Porturi | Jack 3.5 mm USB Type C |
| Tehnologie | 4G |
| RO-ALERT | Da |
| An aparitie | 2024 |
| SAR (W/kg) | Cap: 1.340 W/kg Corp: 1.264 W/kg |
| Senzori | Accelerometru Amprenta Busola |
| Sloturi SIM | Dual SIM |
| Numar camere | 1 |
| Blit | Da |
| Greutate | 186 g |
| Dimensiuni | 75.6 x 8.55 x 163.69 mm |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Telefon |
Mai multe detalii »