Părerile cumpărătorilor despre Televizor Philips 32PHS6000/12
Televizorul Philips LED 32PHS6000 80 cm este apreciat pentru calitate și performanță acceptabilă, potrivit pentru camere mici și locuințe cu spațiu limitat. Smart TV cu funcții standard și imagine HD corespunde așteptărilor.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate imagine bună pentru HD
- Performanță acceptabilă
- Smart TV cu aplicații standard
- Diagonală potrivită pentru camere mici
- Preț accesibil
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Philips |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Tip procesor | Pixel Plus HD |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tehnologie display | LED |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 22 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 36 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Sistem de operare | Titan OS |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 3.0 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 3 x HDMI 2.0 1 x Optical Audio Output |
| Tehnologii audio | Egalizator Mod Noapte Dolby Audio Mod AVL Amplificare Vocala |
| Conectivitate wireless | Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 n |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Screen Mirroring |
| Claritate imagine | HD |
| An aparitie | 2025 |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Disney+ HBO Max |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Alexa ready Google assistant ready |
| Tehnologii imagine | Pixel Plus HD Crystal Clear |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Sistem audio | 2 |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 715 x 205 x 448 mm |
| Dimensiune fara stand | 715 x 83 x 432 mm |
| Greutate cu stand | 3.5 Kg |
| Greutate fara stand | 3.45 Kg |
| Dimensiune cutie | 790 x 123 x 500 mm |
| Greutate cutie | 4.6 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
Verifică stocul pe eMAG »