Părerile cumpărătorilor despre Televizor Blaupunkt 24WGC5500S
Televizorul Blaupunkt LED 32WGC5500 este un Smart Google TV cu rezoluție HD și o diagonală de 81 cm. Utilizatorii apreciază imaginea clară, platforma smart excelentă și telecomanda practică cu microfon. Televizorul se mișcă bine și are un raport calitate-preț bun. Unele probleme menționate includ dificultăți cu conexiunile Bluetooth care trebuie refăcute frecvent, conexiune WiFi uneori instabilă și lipsa suporților la unele unități livrate. În general, este considerat bun ca televizor clasic, dar cu unele limitări pe partea smart.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine clară
- Platformă smart excelentă
- Telecomandă practică cu microfon
- Se mișcă foarte bine
- Raport calitate-preț bun
- Conectare imediată după telefon
- Posibilitatea controlului cu telefonul
- Sunet bun
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Uită conexiunile Bluetooth făcute (necesită refacere)
- Conexiune WiFi uneori instabilă
- Unele unități livrate fără suporți (picioare)
- Aplicația Google motor de căutare greu de găsit
- Tastatura Bluetooth poate avea probleme de conectare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Blaupunkt |
| Tip TV | Smart TV |
| Capacitate stocare | 8 GB |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 60 cm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 17 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 17 kWh |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Sistem de operare | Google TV |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Interfata | 2 x USB 3 x HDMI CI+ slot 2 x RJ-45 |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | D-LED |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant ready |
| Mirroring | iOS Android |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ HBO Max Apple TV+ |
| Claritate imagine | HD |
| Compatibilitate VESA | 200 x 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 536 x 156 x 360 mm |
| Dimensiune fara stand | 536 x 77 x 330 mm |
| Greutate cu stand | 2.25 Kg |
| Dimensiune cutie | 580 x 95 x 361 mm |
| Greutate cutie | 2.65 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »