Părerile cumpărătorilor despre Televizor JVC LT-32VH5300
Televizorul JVC LED 32VH5300 este un Smart TV HD cu diagonala de 81 cm. Oferă o calitate bună a imaginii pentru prețul său, cu culori vibrante și clare. Sunetul este puternic și clar, fiind apreciat de majoritatea utilizatorilor. Sistemul smart este funcțional, deși poate fi lent la navigare. Permite aranjarea programelor în ordinea dorită și are slot pentru card CI. Este considerat un televizor bun pentru bugetul său, ideal pentru utilizare zilnică.
Utilizatorii au apreciat:
- Sunet puternic, clar și profund
- Calitate bună a imaginii cu culori vibrante
- Permite aranjarea programelor în ordinea dorită
- Raport calitate-preț excelent
- Slot pentru card CI inclus
- Telecomandă cu baterii incluse
- Conexiune stabilă la internet
- Funcție de reducere automată a volumului noaptea
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Sistem lent la navigare și schimbarea canalelor
- Scrisul meniului este șters și pixelat pentru unii utilizatori
- Lipsă de codec-uri suficiente pentru player
- Probleme cu sincronizarea subtitrărilor
- Nu redă anumite formate video (.avi, MPEG4, .mts)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | JVC |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG |
| Tip TV | Smart TV |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 81 cm |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 26 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 45 kWh |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Surround Sound Equalizer (5 band) Dolby Audio Processing |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI CI+ slot 1 x Digital Optical Out |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii imagine | Zoom modes Digital Noise Reduction Dynamic contrast CTI/LTI Comb filter Progressive Scan |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online |
| Claritate imagine | HD |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | Cablu alimentare |
Verifică stocul pe eMAG »