Părerile cumpărătorilor despre Televizor Panasonic TB-43W60AEZ
Televizorul Panasonic LED TB-50W60AEZ este un model de 126 cm cu rezoluție 4K Ultra HD din 2024. Există o singură recenzie care menționează că imaginea este curată cu culori bune, iar meniul funcționează cursiv. Nu sunt menționate aspecte negative. Din cauza numărului limitat de recenzii, nu se pot trage concluzii ample despre performanța generală a acestui model.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine curată cu culori bune
- Meniu care funcționează cursiv
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Panasonic |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip procesor | Procesor 4k Colour |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 108 cm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 51 kWh |
| Putere difuzoare integrate | 24 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 108 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Sistem de operare | TiVo |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Surround |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Interfata | 1 x RJ-45 2 x USB 2.0 3 x HDMI 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Functii gaming | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Chromecast incorporat |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Tehnologii imagine | Dolby Vision High Contrast |
| Asistent vocal inteligent | Alexa ready Google assistant ready |
| Mirroring | iOS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2024 |
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 965 x 1235 x 617 mm |
| Dimensiune fara stand | 965 x 87 x 561 mm |
| Greutate cu stand | 8 Kg |
| Greutate fara stand | 6.75 Kg |
| Dimensiune cutie | 1085 x 178 x 710 mm |
| Greutate cutie | 10.5 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Vezi pe eMAG »