Televizor Panasonic - TV-43W93AE6
Televizorul Panasonic LED TV-43W93AE6 este un model de 108 cm cu rezoluție 4K Ultra HD și rată de reîmprospătare de 100 Hz din 2024. Deși există puține recenzii, acestea indică că televizorul depășește așteptările în ceea ce privește calitatea imaginii, interfața și sunetul. Este considerat un televizor Smart de calitate, dar nu există suficiente detalii pentru o caracterizare mai amplă.
Utilizatorii au apreciat:
- Calitate a imaginii peste așteptări
- Interfață bună și intuitivă
- Sunet de calitate
- Rată de reîmprospătare de 100 Hz
Date generate folosind A.I. având ca sursă părerile utilizatorilor eMag.ro
Mai multe detalii »
| Specificații | |
| Putere consumata in stand-by | 0.5 W |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 123 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 54 kWh |
| Consum energie electrica | 160 W |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Surround AI Sound |
| Functii gaming | Compatibil FreeSync Premium |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Tehnologii imagine | ISF Direct Full Array LED Dolby Vision IQ Filmmaker Mode HDR10+ Adaptive |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HLG Dolby Vision IQ HDR10+ Adaptive |
| Asistent vocal inteligent | Alexa built in |
| Tip procesor | HCX Pro AI MK II |
| Mirroring | iOS |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring Inregistrare USB Chromecast incorporat |
| Sistem de operare | Fire TV |
| Format display | Plat |
| Interfata | USB 2.0 USB 3.0 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm 4 x HDMI CI+ slot 1 x HDCP 2.3 |
| Culoare | Argintiu |
| An aparitie | 2024 |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie speciala | HDR |
| Tehnologie display | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 108 cm |
| Brand | Panasonic |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Dimensiune cu stand | 964 x 250 x 607 mm |
| Dimensiune fara stand | 964 x 84 x 566 mm |
| Greutate cu stand | 13 Kg |
| Greutate fara stand | 10 Kg |
| Dimensiune cutie | 1220 x 192 x 652 mm |
| Greutate cutie | 17 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Mai multe detalii »
