Televizor Philips - 55PML9008/12
| Specificații | |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 158 kWh |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 77 kWh |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Subwoofer integrat | Nu |
| Putere difuzoare integrate | 40 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos Sunet AI Mod Noapte Dolby Bass Enhancement Dolby Volume Leveler Dialog clar EQ AI DTS Play-Fi Mimi Sound Personalization Calibrare pentru camera |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Rata de refresh | 100 Hz |
| Tehnologii imagine | Micro Dimming Pro Dolby Vision Perfect Natural Motion 100Hz HLG Freesync VRR Procesor P5 Perfect Picture HDR 10+ Compatibil cu CalMAN Auto Movie Gama larga de culori de 98 % DCI/P3 |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10 HDR 10+ HLG Dolby Vision |
| Capacitate stocare | 16 GB |
| Tip procesor | P5 Perfect Picture |
| Versiune Bluetooth | 5.0 |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in Alexa ready |
| Mirroring | iOS Android |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Asistent vocal inteligent Screen Mirroring |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Sistem de operare | Linux |
| Tehnologie display | LED |
| An aparitie | 2023 |
| Format display | Plat |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 1 x Jack 3.5 mm CI+ slot 3 x HDMI 2.0 1 x Digital Optical Out 1 x HDMI 2.1 |
| Claritate imagine | 4K |
| Culoare | Argintiu |
| Tehnologie speciala | HDR Mini LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 139 cm |
| Brand | Philips |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa F |
| Putere consumata in stand-by | 0.3 W |
| Dimensiune cu stand | 1231 x 254 x 739 mm |
| Dimensiune fara stand | 1231 x 82 x 721 mm |
| Greutate cu stand | 14.6 Kg |
| Greutate fara stand | 14.3 Kg |
| Dimensiune cutie | 1360 x 160 x 840 mm |
| Greutate cutie | 20.2 Kg |
| Continut pachet | Baterii Cablu alimentare Telecomanda |
| Compatibilitate VESA | 300 x 300 |
Mai multe detalii »
