Televizor Samsung - UE43BU8572UXXH
| Specificații | |
| Dimensiune fara stand | 966.3 x 25.7 x 560.3 mm |
| Dimensiune cu stand | 966.3 x 187.6 x 624.1 mm |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa G |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 100 kWh |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ac |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 72 kWh |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Putere difuzoare integrate | 20 W |
| Sistem audio | 2 |
| Tehnologii audio | Dolby Digital Plus Audio Pre-selection Descriptor Q-Symphony Adaptive Sound OTS Lite |
| Tuner digital integrat | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologii imagine | Micro Dimming Contrast Enhancer Noise Reduction Film Mode Amplificator de contrast Filmmaker Mode (FMM) Brigtness Detection |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ HLG |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Versiune Bluetooth | 5.2 |
| Tip procesor | Procesor Crystal 4K |
| Asistent vocal inteligent | Bixby |
| Caracteristici cheie | Asistent vocal inteligent |
| Aplicatii Video Streaming | Netflix |
| Sistem de operare | Tizen |
| Format display | Plat |
| Interfata | 2 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot |
| Culoare | Negru |
| An aparitie | 2022 |
| Claritate imagine | 4K |
| Tehnologie display | LED |
| Tip TV | Smart TV |
| Diagonala display | 108 cm |
| Brand | Samsung |
| Greutate cu stand | 9 Kg |
| Greutate fara stand | 8.4 Kg |
| Dimensiune cutie | 1093 x 129 x 677 mm |
| Greutate cutie | 12.2 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
| Compatibilitate VESA | 200 x 200 |
Mai multe detalii »
