Părerile cumpărătorilor despre Televizor TCL 75C9K
Televizorul TCL QD-MiniLed 75C9K (189 cm) este o alegere deosebit de bună pentru cine caută diagonală mare și imagine spectaculoasă la preț redus, chiar și la resigilat. Utilizatorul care l-a achiziționat resigilat a fost plăcut surprins de starea impecabilă și performanța excepțională, cu folie pe ecran și telecomandă nedesface. Imaginea și sunetul Bang & Olufsen sunt semnalate ca excelente din prima utilizare.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine exceptională, 4K pe 189 cm
- Sunet Bang & Olufsen excelent
- MiniLED technology cu contrast profund
- 100Hz native refresh rate
- Stare nefolositoare, folie de protecție intactă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | TCL |
| Tip TV | Smart TV |
| Tip tehnologie HDR | HDR 10+ |
| Tip procesor | TSR AiPQ |
| Diagonala display: | 189 cm |
| Tehnologie display | QD MiniLED |
| Rezolutie | 3840 x 2160 |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 107 kWh |
| Consum energie electrica in modul HDR/ 1000 ore | 410 kWh |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Sistem de operare | Google TV |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 1 x Optical 4 x HDMI |
| Versiune Bluetooth | 5.4 |
| Tehnologii audio | Dolby Atmos DTS Vitrual:X Audio by Bang & Olufsen |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Standard Wi-Fi | 802.11 ax |
| Tehnologie speciala | HDR Mini LED |
| Caracteristici cheie | Comenzi vocale Screen Mirroring Asistent vocal inteligent Ready |
| Functii gaming | VRR (Variable Refresh Rate) Compatibil FreeSync Premium Game Bar Game Master |
| Claritate imagine | 4K |
| An aparitie | 2025 |
| Mirroring | iOS Android |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in |
| Tehnologii imagine | Dolby Vision HLG Dolby Vision IQ HDR |
| Rata de refresh | 144 Hz |
| Stand | Da |
| Compatibilitate VESA | 400 x 400 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 1658 x 368 x 986 mm |
| Dimensiune fara stand | 1658 x 51 x 949 mm |
| Greutate cu stand | 30.4 Kg |
| Greutate fara stand | 28.4 Kg |
| Dimensiune cutie | 1850 x 178 x 1125 mm |
| Greutate cutie | 40.2 Kg |
| Continut pachet | Cablu alimentare Telecomanda Manual utilizare |
Verifică stocul pe eMAG »