Părerile cumpărătorilor despre Televizor Tesla 32E635BHS
Televizorul Tesla Smart LED 32E635BHS primește aprecieri pentru imagine clară, sunet clar și interfață Android responsivă la preț sub 600 lei. Utilizatorii laud design modern, culori vii și meniu ușor de navigat cu unghiuri de vizualizare excelente. Dezavantaje includ delay ușor pe aplicații, lag ocazional și livrare lentă până la 3 săptămâni.
Utilizatorii au apreciat:
- Imagine clară și luminoasă cu culori vii
- Sunet stereo clar și tare
- Android rapid și interfață prietenoasă
- Meniu ușor de navigat
- Unghiuri de vizualizare excelente
- Raport preț-calitate excelent la 550 lei
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Delay ușor pe aplicații
- Lag ocazional dintre comandă și execuție
- Asistentul Google doar pentru voix
- Se blochează uneori și iese din film
- Telecomandă necesită apăsare viguroasă
- Livrare lentă (până la 3 săptămâni)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Tesla |
| Tip TV | Smart TV |
| Rezolutie | 1366 x 768 |
| Format display | Plat |
| Tehnologie display | LED |
| Diagonala display | 81 cm |
| Consum energie electrica / 1000 ore | 26 kWh |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Consum energie electrica | 56 W |
| Putere difuzoare integrate | 10 W |
| Versiune sistem operare | 11 |
| Sistem de operare | Android |
| Conectivitate wireless | Bluetooth Wi-Fi |
| Interfata | 2 x USB 3 x HDMI 1 x RF CI+ slot 1 x AV 1 x Digital Optical Out |
| Sistem audio | 2 |
| Rata de refresh | 60 Hz |
| Asistent vocal inteligent | Google assistant built in |
| Aplicatii Video Streaming | YouTube Netflix Amazon Prime |
| Claritate imagine | HD |
| Compatibilitate VESA | 100 x 100 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiune cu stand | 717 x 225 x 464 mm |
| Dimensiune fara stand | 717 x 80 x 426 mm |
| Greutate cu stand | 3.5 Kg |
| Continut pachet | Baterii Telecomanda Manual utilizare |
Vezi pe eMAG »