| Specificații | |
| Brand | HP |
| Brand compatibil | HP |
| Model compatibil | HP Color LaserJet Pro M454dn HP Color LaserJet Pro M454dw IMF HP Color LaserJet Pro M479dw IMF HP Color LaserJet Pro M479fdn IMF HP Color LaserJet Pro M479fdw IMF HP Color LaserJet Pro M479fnw |
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Randament pagini | 7500 |
| Culoare | Negru |
| Lungime | 109 mm |
| Latime | 363 mm |
| Inaltime | 123 mm |
| Greutate | 0.65 Kg |
Prețul pe eMAG »