| Specificații | |
| Brand | HP |
| Brand compatibil | HP |
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Randament pagini | 6000 |
| Culoare | Galben |
| Lungime | 109 mm |
| Latime | 363 mm |
| Inaltime | 123 mm |
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | HP |
| Brand compatibil | HP |
| Tip produs | Toner |
| Consumabil | Original |
| Randament pagini | 6000 |
| Culoare | Galben |
| Lungime | 109 mm |
| Latime | 363 mm |
| Inaltime | 123 mm |