| Specificații | |
| Brand | Vanguard |
| Tip cap | Bila |
| Destinat pentru | Camera foto Camera video |
| Tip | Trepied |
| Functii | Independent Pan Lock Quick Release Cu telecomanda |
| Numar segmente | 5 |
| Montura cap trepied | Surub 1/4 inch Surub 3/8 inch |
| Material | Fibra de carbon |
| Greutate maxima suportata | 4 Kg |
| Inaltime maxima | 136 cm |
| Inaltime minima | 21 cm |
| Culoare | Negru Argintiu |
| Dimensiune pliat | 33 cm |
| Greutate | 1.1 Kg |
| Continut pachet | 1 x Trepied 1 x Geanta transport 1 x Telecomanda 1 x Kit adaptor quick release 1 x Adaptor low-angle |
Mai multe detalii »
