Trotinetă Electrică RYDE RYD1200WT
Trotineta electrica pliabila RYDE 1200 Titan, 1200W/52V/20.8Ah, viteza maxima 60Km/h, autonomie 70km
3.999lei Preț actual
3.899lei Cel mai mic preț din ultimul an · 7 nov 2025
14 mai 2026 Ultima dată la vânzare
15.05.2026 Actualizat
Mai multe detalii »Disponibilitate eMAG
+ 3%
Arată grafic
18 nov
4064lei
21 nov
4044lei
24 nov
29 nov
04 dec
05 dec
16 ian
09 feb
17 feb
27 feb
27 mar
14 mai
Sunt afișate doar modificările de preț.
Mai multe detalii »
Părerile cumpărătorilor despre Trotinetă Electrică RYDE RYD1200WT
Utilizatorii au apreciat:
  1. Autonomie de 70 km declarată
  2. Viteza maximă de 60 km/h potențială
  3. Putere motor 1200W
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
  1. Motor defect după 4 km de utilizare
  2. Defecțiuni recurente ale motorului, chiar și după înlocuire
  3. Fiabilitate critică asupra controlului și motorului
  4. Defecțiuni în termen de zile după achiziție
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Mai multe detalii »
Specificații
Brand RYDE
Model 1200 Titan
Tip motor Electric
Tip acumulator Lithium-Ion
Capacitate acumulator 20.8 Ah
Putere motor 1200 W
Autonomie acumulator 70 km
Voltaj baterie 52 V
Numar motoare 1
Viteza maxima 25 km/h
Numar acumulatori 1
Durata de incarcare 8 h
Diametru roata 11 inch
Greutate maxima suportata 135 Kg
Culoare Albastru
Continut pachet 1 x Trotineta electrica
Produse similare la preț apropiat
+ 43%
26 oct
31 oct
10 nov
14 nov
21 nov
04 dec
05 dec
06 dec
08 dec
19 dec
20 dec
17 ian
Arată grafic
+ 23%
10 sep
08 nov
20 nov
23 nov
25 nov
13 dec
17 dec
10 mar
02 apr
04 apr
23 mai
05 iun
+ 50%