| Specificații | |
| Model | Ryde 150 Super Kid |
| Brand | RYDE |
| Tip acumulator | Lithium-Ion |
| Tip motor | Electric |
| Capacitate acumulator | 2 Ah |
| Putere motor | 150 W |
| Autonomie acumulator | 5 km |
| Numar acumulatori | 1 |
| Viteza maxima | 8 km/h |
| Numar motoare | 1 |
| Durata de incarcare | 3 h |
| Culoare | Albastru |
| Greutate maxima suportata | 50 Kg |
| Diametru roata | 6 inch |
| Lungime | 84.3 cm |
| Latime | 39.5 cm |
| Inaltime | 86.4 cm |
| Greutate | 6.5 Kg |
| Continut pachet | 1 x Trotineta |
Mai multe detalii »
