UPS APC - BV650I-GR
| Specificații | |
| Baterii incluse | Da |
| Protectii | Supratensiune |
| Atentionari sonore | Baterie descarcata Supraincarcare |
| Voltaj nominal input | 230 V |
| Conectori output | 4 x Schuko |
| Voltaj nominal output | 230 V |
| Capacitate putere aparenta | 650 VA |
| Capacitate putere reala | 375 W |
| Culoare | Negru |
| Continut pachet | 1 x UPS |
| Numar prize | 4 |
| Tip UPS | Fara management |
| Brand | APC |
Mai multe detalii »
