Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe BEKO B3T43230
Uscătorul de rufe Beko B3T43230 este echipat cu pompă de căldură, are o capacitate de 9 kg și 15 programe, încadrându-se în clasa energetică A++. Dispune de tehnologii RecycledDry, motor ProSmart Inverter, OptiSense, Aquawave și Hygienic Refresh. Utilizatorii apreciază eficiența uscării și capacitatea mare, dar unii menționează probleme cu senzorul de umiditate și zgomote din interior. În general, produsul este considerat un bun raport calitate-preț.
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă complet toate tipurile de țesături
- Capacitate mare de 9 kg
- Clasa energetică A++ pentru eficiență
- 15 programe diverse pentru diferite tipuri de rufe
- Motor ProSmart Inverter pentru durabilitate
- Hainele ies nesifonate
- Ușor de curățat filtrele
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme cu senzorul de umiditate la unele unități
- Zgomote din interior (scârțâit) raportate de unii utilizatori
- Unele unități micșorează hainele sintetice
- Relativ zgomotos în funcționare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Caracteristici speciale | Senzor de umiditate |
| Numar programe | 15 |
| Functii | Amanare pornire Child Lock Buzzer Ajustare nivel de uscare Afisare timp uscare ramas Auto Anticrease |
| Programe uscare | Jeans Daily Express Gentle Care Shirts Cottons Cottons Eco Synthetics Duvet - Down Wear Outdoor - Sports Mix - Daily |
| Tehnologie | OptiSense Motor ProSmart Inverter Aquawave Hygienic Refresh |
| Inaltime | 84.6 cm |
| Latime | 59.8 cm |
| Greutate | 41 Kg |
| Adancime | 60.5 cm |
| Culoare | Alb |
Vezi pe eMAG »