Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe BEKO B3T48239WEU
Uscătorul de rufe Beko B3T48239WEU cu pompă de căldură primește recenzii pozitive pentru eficiență în uscarea hainelor. Utilizatorii sunt mulțumiți de ușurință în utilizare și curățare, raportând livrare promptă cu montaj profesional realizat la etaj și raport calitate-preț excelent.
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă hainele foarte eficient
- Ușor de folosit și de curățat
- Livrare promptă de către eMAG
- Montaj profesional realizat de curier la etaj
- Raport calitate-preț bun
- Fiabilitate pe termen lung
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | BEKO |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa D |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Nivel zgomot | 64 dB |
| Numar programe | 15 |
| Caracteristici speciale | Senzor de umiditate |
| Functii | Amanare pornire Lumina interioara Ajustare nivel uscare Buzzer Blocare acces copii Auto anti sifonare Afisare timp uscare ramas Box in Box Shape Drum Light |
| Programe uscare | Bumbac Jeans Sintetic Camasi Mix Prosoape Bumbac Eco Lenjerie de pat Daily Express Gentle Care Outdoor/Sports Hygienic Drying Down Wear Freshen Up Time Program/Steam Cure |
| Tehnologie | Aquawave Eco Gentle - Heat Pump SteamCure RecycledDry |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 54.3 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Inaltime | 84.6 cm |
| Greutate | 39.5 Kg |
Vezi oferta »