Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe BOSCH WQB246C0BY
Uscătorul de rufe Bosch Seria 8 WQB246C0BY funcționează cu pompă de căldură și are o capacitate de 9 kg. Oferă 15 programe și tehnologia AutoDry, fiind clasificat în clasa energetică A+++. Deși inițial au existat probleme tehnice, după rezolvarea acestora, utilizatorii apreciază performanța de uscare și nivelul redus de zgomot. Totuși, există nemulțumiri legate de șifonarea hainelor și notificările inconsistente pentru filtru.
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă bine după rezolvarea problemelor
- Silențios în funcționare
- Eficient energetic (A+++)
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Probleme inițiale cu oprirea prematură și zgomote
- Notificări inconsistente pentru filtrul plin
- Hainele rămân șifonate chiar și cu opțiunea de reducere a cutelor
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi oferta »
| Specificații | |
| Brand | BOSCH |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital Touch screen |
| Nivel zgomot | 58 dB |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Functii | Indicator terminare program Indicator curatare filtru Indicator golire rezervor Control Wi-Fi Protectie impotriva accesului copiilor Functie reincarcare Condensator cu autocuratare |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata Senzor de umiditate |
| Numar programe | 15 |
| Programe uscare | Bumbac Sintetice Prosoape Delicate Program Sport Bluze Bumbac Eco Reimprospatare Lenjerie de pat Mix Uscare silentioasa |
| Tehnologie | AntiVibration Design AutoDry Technology SelfCleaning Condenser Home Connect |
| Latime | 59.8 cm |
| Inaltime | 84.2 cm |
| Lungime cablu | 145 cm |
| Greutate | 55.8 Kg |
| Adancime | 61.3 cm |
| Culoare | Alb |
Vezi oferta »