Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Candy ROE H9A3TE-S
Uscătorul de rufe Candy Rapido ROE H9A3TE-S este un model cu pompă de căldură și capacitate de 9 kg, aparținând clasei energetice A+++. Dispune de conectivitate WiFi+Bt pentru control de la distanță, funcția Easy case pentru colectarea scamelor și Dry sensor pentru detectarea nivelului de umiditate. Funcția Easy iron ajută la reducerea cutelor. Conform recenziilor limitate, uscătorul funcționează eficient, cu un consum redus de energie, dar poate emite un zgomot deranjant în timpul funcționării.
Utilizatorii au apreciat:
- Consum redus de energie (clasa A+++)
- Senzorul de umiditate funcționează eficient, oprind ciclul când hainele sunt uscate
- Capacitate generoasă de 9 kg
- Conectivitate WiFi+Bt pentru control de la distanță
- Funcția Easy case facilitează colectarea scamelor
- Funcția Easy iron reduce cutele din haine
- Consum mediu de 300-400W/h în timpul funcționării
- Pompă de căldură eficientă pentru uscare optimă
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Emite un zgomot deranjant (un cârâit) în timpul funcționării
- Poate consuma până la 1.2kW pentru un program complet de uscare
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Candy |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Nivel zgomot | 69 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Programe uscare | Lana Sport Camasi Calcare usoara Blugi Sintetice Culori inchise Rufe albe Program indepartare mirosuri neplacute Tesaturi delicate |
| Caracteristici speciale | Senzor de umiditate |
| Functii | Start Delay Conectivitate Wi-Fi |
| Numar programe | 14 |
| Tehnologie | Easy case Easy Iron |
| Greutate | 43.2 Kg |
| Inaltime | 85 cm |
| Latime | 60 cm |
| Adancime | 59 cm |
| Culoare | Alb |
Verifică stocul pe eMAG »