| Specificații | |
| Brand | Samsung |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Stanga |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Touch screen |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Nivel zgomot | 62 dB |
| Functii | Iluminare tambur Blocare acces copii Wi-Fi Prevenire sifonare Selector timp de uscare Digital Inverter OptimalDry System |
| Programe uscare | Tricouri Lana Sintetice Prosoape Delicate Cool Air Warm Air Outdoor Time Dry Iron Dry Lenjerie de pat Quick Dry 35' Super Speed Hygiene Care Silent Air Refresh ECO Cotton AI Dry+ Self Dry |
| Tehnologie | Wi-Fi |
| Material cuva | Inox |
| Culoare | Inox |
| Adancime | 600 mm |
| Latime | 600 mm |
| Inaltime | 850 mm |
| Greutate | 55 Kg |
Vezi oferta »