Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Fram FHPD-V8T2A++
Uscătorul de rufe Fram FHPD-V8T2A++ cu pompă de căldură este un model eficient cu capacitate de 8 kg și clasificare energetică A++. Dispune de 15 programe diferite, iluminare cuvă, indicator pentru curățarea filtrului de scame și blocare acces copii. Utilizatorii sunt foarte mulțumiți de performanța sa, apreciind în special modul în care usucă rufele, lăsându-le moi și plăcute la atingere. Filtrul de scame este eficient și ușor de curățat.
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă perfect rufele, lăsându-le moi și plăcute
- Ușor de folosit, cu interfață intuitivă
- Filtrul de scame este eficient și ușor de curățat
- Funcționare silențioasă
- Raport bun calitate-preț
- Aspect plăcut, mai bun decât în fotografii
- Clasa energetică A++ pentru consum redus
- 15 programe diverse pentru diferite tipuri de rufe
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Fram |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Programe uscare | Bumbac Sport Improspatare Mix Baby Care Pilote Sintetice Delicate Uscare express 34 minute Program rapid camasi 20 min |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata |
| Functii | Anti sifonare Blocare acces copii Selector nivel uscare Indicator curatare filtru scame Indicator rezervor colectare apa plin Iluminare cuva Functie start intarziat (1-23h) Functie speciala pentru tesaturi delicate |
| Numar programe | 15 |
| Inaltime | 84.5 cm |
| Latime | 60.9 cm |
| Adancime | 59.5 cm |
| Culoare | Alb |
Vezi pe eMAG »