Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Heinner HCD-V9T1CHB
Uscătorul de rufe Heinner HCD-V9T1CHB cu condensare are o capacitate de 9 kg și 15 programe. Este clasificat în clasa energetică B și dotat cu funcții precum lumină cuvă și blocare acces copii. Utilizatorii apreciază eficiența uscării, designul plăcut și utilitatea produsului, mai ales în sezonul rece. Unii menționează că este zgomotos, dar majoritatea consideră nivelul de zgomot acceptabil. Produsul poate fi așezat peste mașina de spălat cu ajutorul unui kit de suprapunere, economisind spațiu. Condensul poate fi eliminat prin furtun, fără a mai fi necesară golirea recipientului colector.
Utilizatorii au apreciat:
- Usucă foarte bine rufele
- Design plăcut și atractiv
- Poate fi așezat peste mașina de spălat
- Condensul poate fi eliminat prin furtun
- Capacitate mare de 9 kg
- Butoane fizice ușor de operat
- Raport bun calitate-preț
Utilizatorii au fost nemulțumiți de:
- Zgomotos în funcționare
- Timpul inițial de uscare este lung (2h30)
- Unele unități au fost livrate cu carcasa metalică strâmbă
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Vezi pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu condensare |
| Capacitate de incarcare | 9 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Eficienta la condensare | Clasa B |
| Eficienta energetica | Clasa energetica B dintr-o gama de la A+++ la D |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa E |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata Senzor de umiditate |
| Functii | Operare silentioasa Blocare acces copii Selector nivel uscare Indicator curatare filtru scame Indicator rezervor colectare apa plin Functie Anti sifonare Functie start intarziat (1-23h) Functie speciala pentru tesaturi delicate Lumina cuva |
| Numar programe | 15 |
| Programe uscare | Bumbac Sintetice Mix Delicate Baby Care Blugi Refresh Program rapid camasi 12 min Uscare express 29 minute 10 min/ 30 min/ 60 min |
| Tehnologie | Senzor umezeala |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 59.6 cm |
| Latime | 60.9 cm |
| Inaltime | 84.5 cm |
Vezi pe eMAG »