Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe Heinner HHPD-M7N13PBKE++
Uscătorul Heinner este apreciat pentru funcționalitatea sa eficientă. Utilizatorii susțin că usucă bine hainele, fără a le micșora. Este folosit frecvent, de până la patru ori pe săptămână, și nu este considerat zgomotos. Produsul are un număr mare de programe și oferă haine pufoase și fine. Recenziile îl recomandă și îl descriu ca fiind util în fiecare casă.
Utilizatorii au apreciat:
- Își face treaba foarte bine, usucă corect hainele
- Nu micșorează hainele
- Nu este zgomotos
- Are multe programe
- Face hainele pufoase și fine
- Funcționează bine, recomandat
- Preț corect pentru performanță
- Folosit intensiv (de 3 luni, de 4 ori/săptămână)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | Heinner |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip deschidere hublou | Dreapta |
| Capacitate de incarcare | 7 Kg |
| Tip panou de comanda | Mecanic Digital |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Clasa eficienta energetica | Clasa E |
| Eficienta la condensare | Clasa D |
| Nivel zgomot | 66 dB |
| Numar programe | 16 |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata Senzor de umiditate |
| Functii | Iluminare Cuva Ajustare nivel uscare Afisare timp ramas Functie anti-sifonare Blocare acces copii Indicator curatare filtru scame Indicator rezervor colectare apa plin |
| Programe uscare | Uscare rapida Bumbac Jeans Lana Sport Eco Sintetice Mix Delicate Refresh Lenjerie de pat |
| Tehnologie | Pompa de caldura |
| Culoare | Alb |
| Adancime | 60 cm |
| Latime | 59.5 cm |
| Inaltime | 85 cm |
Verifică stocul pe eMAG »