Părerile cumpărătorilor despre Uscător de Rufe INDESIT YT M11 83K RX EU
Uscătorul de rufe Indesit YT M11 83K RX EU este un model alb cu pompă de căldură și capacitate de 8 kg. Dispune de 11 programe și afișaj digital, fiind încadrat în clasa energetică A. Este apreciat pentru nivelul redus de zgomot, absența vibrațiilor și controlul îmbunătățit al turației. Utilizatorul consideră că ansamblul pare durabil și robust, fiind eliminate elementele supuse uzurii, precum periile de carbon.
Utilizatorii au apreciat:
- Nivel de zgomot redus
- Absența vibrațiilor
- Control îmbunătățit al turației
- Ansamblu durabil și robust
- Eliminate elementele supuse uzurii (periile de carbon)
Rezumat generat de AI din recenziile cumpărătorilor de pe eMAG
Verifică stocul pe eMAG »
| Specificații | |
| Brand | INDESIT |
| Tip incarcare | Frontala |
| Tip incastrare | Standard |
| Tip produs | Uscator cu pompa de caldura |
| Capacitate cuva | 120 l |
| Capacitate dispozitiv colectare apa | 5 l |
| Capacitate de incarcare | 8 Kg |
| Tip panou de comanda | Digital |
| Consum de putere - program standard | 1.42 kWh |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Clasa energetica potrivit noilor etichete energetice adoptate la nivelul UE | Clasa A |
| Eficienta la condensare | Clasa A |
| Eficienta energetica | Clasa energetica A+++ dintr-o gama de la A+++ la D |
| Tip alimentare | Electricitate |
| Caracteristici speciale | Programare temporizata |
| Functii | Siguranta pentru copii Functie Anti sifonare Lansare rapida a programului Push & Go Uscarea la temperatura scazuta Specificati timpul de uscare Specificati nivelul de uscare |
| Numar programe | 11 |
| Programe uscare | Uscare mixta Lana Uscare delicata Sport Camasi Improspatare Usor de calcat Pilote Sintetice Cotton ECO Program expres 45 min Mini fibra sintetica Mini bumbac Haine de bebelusi Program special pentru uscarea pantofilor |
| Diametru hublou | 34 cm |
| Greutate | 44 Kg |
| Latime | 595 mm |
| Inaltime | 849 mm |
| Adancime | 649 mm |
| Culoare | Alb optic |
Verifică stocul pe eMAG »